مزو ژل چیست؟

ژل هیالورونیک باتامین آب لازم بافت نقش ثابت شده ای درجوانسازی دارد .
اضافه کردن مواد مزو شامل محرکهای رشدوضدلکها به ژل هیالورونیک تحت عنوان مزوژل تاثیرچندین برابری درجوانسازی پوست ورشد مو دارد.

مزو ژل جالپرو-پروفایلو-پروایج

قبلا راجع به مزوژلها وتاثیرشگرف آنها درآبرسانی ،کلاژن سازی ونهایتاجوانسازی پوست صحبت کردیم .
سه برندشناخته شده مزوژل شامل جالپرو ،پروفایلو وپروایج ازشناخته شده ترین برندهای مارکت زیبایی است.
ساختار پروفالیو وپروایج شبیه به هم می باشد .

#پروایج محصولی حرفه ای از کمپانی The Wave Innovation Group ایتالیا می باشد. که دارای آخرین نسل تکنولوژی در افزایش ظرفیت بیوسنتز فیبروبلاست ها، افزایش فعالیت سلولی، هیدراتاسیون و سنتز کلاژن، افزایش الاستینی، که ماده موثر آن هیالورونیک اسید می باشد. هیالورونیک اسید ماده ای است که بطور طبیعی می تواند ۱۰۰۰ برابر خود آب جذب کند. و در حفظ بالانس آب بدن کمک می کند. و از نازک شدن و تحلیل پوست، با بالا رفتن سن ( که هر سال حدود ۰.۶% ) است، را بی اثر می کند.
پروایج غنی شده از هیالورونیک اسید غیر کراس لینک می باشد. که برای ترمیم ماتریکس خارج سلولی، ناشی از پیری و بازیابی عملکرد فیزیولوژی پوست ساخته شده است. و تاثیر بسیار مثبتی بر ظاهر پوست می گذارد.
پروایج حاوی ۲ سی سی ژل با وزن ملکولی متوسط (۱.۰-۱.۵*۱۰ ۶ Dalton) و غلظت ۲۰ میلی گرم بر میلی لیتر می باشد.
نقاط قابل تزریق و نوع تزریق:
نقاط قابل ترزیق شامل: صورت، گردن، دست، دکلته می باشد. توجه داشته باشید که پروایج فقط جهت تزریق زیر جلدی ( داخل درم سطحیو میانی ) استفاده می گردد.
ویژگی های پروایج:
تزریق راحت، چگالی پایین و پر کنندگی خیلی کم از ویژگیهای این ژل است. بدلیل چگالی

جالپرو
جالپرو به عنوان یک مزو ژل قوی برای آبرسانی و لیفتینگ شدید پوست شناخته شده است. این محصول ساخت کشور ایتالیا و دارای سه ترکیب اصلی شامل هیالورونیک اسید، اسید امینه و ۳ نوع بایوپپتاید جهت فعال‌سازی فیبروبلاست‌ها است. اسید آمینه‌ها ( گلیسین، ال پرولین، ال لیزین و ال لوسین ) سایر ترکیبات این مزو ژل هستند. ناگفته نماند که مزو ژل جدیداین شرکت تحت عنوان سوپرهیدرو با فرمولاسیون تازه‌ای تحت عنوان Biorevitalizer ساخته می‌شود.
ویژگی‌های جالپرو سوپر هیدرو
ساخت کشور ایتالیا
مورد تایید وزارت بهداشت
تکنیک تزریق جالپرو سوپر ۱+۶
ترمیم، آبرسانی قوی و لیفتینگ عالی
رفع شل شدگی و افتادگی پوست پیر
دارای اسید هیالورونیک با غلظت ۸۰ میلی‌گرم
دارای ۱ عدد سرنگ استریل با حجم ۲.۵ سی‌سی
محصول جدید کمپانی Professional Derma SA
بیشترین اثر بر شقیقه‌ها (براساس گزارش پزشکان)
نواحی قابل تزریق شامل ماهیچه گونه بزرگ، خط خنده، شقیقه، کنار گوش، گونه، خط فک و چانه

#پروفایلو
این مزو ژل از دسته داروهای موسوم به بیواستیمولیتر یا جوانساز است که توسط شرکت IBSA ایتالیا تولید می‌شود.
این محصول ترکیبی از هیالورونیک با وزن مولکولی بالا و پایین (High and Low molecular weight) در سرمی فیزیولوژیک و بافر است.
میزان #هیالورونیک_اسید با وزن مولکولی بالا ۳۲ میلی‌گرم و میزان هیالورونیک اسید با وزن مولکولی پایین نیز ۳۲ میلی‌گرم می‌باشد.
پروفایلو (#profhilo ) یک درمان اختصاصی برای بازسازی_پوست می باشد. پروفایلو با تحریک تولید کلاژن و الاستین از طریق آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید به طور چشم گیری ظاهر خطوط ریز و چروک را بهبود بخشیده و به افزایش آب رسانی و قوام پوست صورت کمک می کند.
پروفایلو صورت، یک ژل هیالورونیک اسید می باشد که به طبیعی ترین حالت ممکن، سبب حالت دهی و فرم دهی به نواحی مختلف صورت و #لیفت آن می شود.
این ماده در ۲ جلسه و ظرف مدت یک دوره ۴ هفته ای به زیر سطح پوست تزریق می شود. ژل پروفایلو به سرعت در زیر پوست توزیع می شود تا آب رسانی را افزایش داده و به دنبال آن، چروک و خطوط ریز صاف شوند.

✔ روش تزریق و حجم تزریق پروفایلو در هر جلسه چگونه و چقدر است؟
معمولاً برای صورت در هر جلسه ۰/۲ سی‌سی در ۵ نقطه یعنی در مجموع یک سی‌سی در هر طرف صورت تزریق می‌گردد.
تزریق پروفایلو با تکنیک موسوم به ۵ BAP point Technique انجام می‌شود بنابراین پزشک تزریق‌کننده باید با این تکنیک آشنا باشد.

رزرو نوبت